Witamy nasze koleżanki i kolegów z Połajewa, Piły i Kowanówka. Mamy nadzieję, na wspaniałą współpracę!

Kilka słów o naszej szkole.

,, Jesteśmy szkołą, w którym cały zespół opiera swoją pracę na wspólnie ustalonych wartościach, mając na uwadze dobro i harmonijny rozwój wszystkich osób pracujących w naszej placówce, dzieci i ich rodziców, instytucji z którymi współpracujemy, a także naszego pracodawcy. Każdy rok naszej pracy przynosi nam nową wiedzę i doświadczenia, które chcemy mądrze wykorzystywać do dalszego rozwoju i dumnie deklarować naszą misję.
Jesteśmy zespołem, który uczciwie realizuje założone cele i program, odnosząc się z szacunkiem do Naszych Uczniów i ich Rodziców, instytucji z którymi współpracujemy, a przede wszystkim szkoły, którą wspólnie tworzymy.
Swoje działania opieramy na otwartej komunikacji i wzajemnym zaufaniu w poszukiwaniu nowych rozwiązań, pomysłów i możliwości.
 Swoim zaangażowaniem i pracą wpływamy na rozwój społeczności lokalnej, w której na co dzień żyjemy. Wybrane wartości tj. uczciwość, szacunek oraz zaufanie mają służyć budowaniu spokojnych i bezpiecznych warunków pracy, uczenia się i rozwoju wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie naszej społeczności szkolnej."

Podsumowanie projektu "Oto My"

Pojęcie prostopadłości i równoległości, na lekcji matematyki w klasie 4a utrwalaliśmy z wykorzystaniem Maty Mistrzów Kodowania. Była to aktywna, kreatywna i angażująca uczniów lekcja. Zachęcamy naszych kolegów do nauki programowania z Matą Mistrzów Kodowania.

Nasze świąteczne karty, które przygotowaliśmy realizując projekt "Oto My".

Od września realizujemy zadania w Ogólnopolskim programie #SuperKoderzy. Poznajemy tajniki Scratcha. Efekty naszej pracy poznacie niebawem. 

Mamy swojego klasowego bloga.Zapraszamy Was, do zapoznania się z naszą klasową działalnością, którą opisujemy na blogu. 

Pozdrawiamy!

Nasz blog nazywa się TIK z klasą!

 

Podczas  zajęć rozwijających uzdolnienia, pierwszy raz  sami stworzyliśmy interaktywne ćwiczenia dla Was. Tematyka ćwiczeń związana jest ze zbliżającymi się świętami.

Spróbujcie rozwiązać te zadania, a na pewno utrwalicie swoją wiedzę matematyczną i polubicie taką formą uczenia się.  Może sami stworzycie podobne interaktywne ćwiczenia? Jest to możliwe na platformie Learningapps.

Ćwiczenia- matematyczna choinka!

 

Uwielbiamy przygody z państwami Unii Europejskiej. Na zajęciach Klubu Europejskiego zdobywamy nową wiedzę o państwach Unii, ale także podnosimy swoje kompetencje cyfrowe.

Nowoczesne technologie wykorzystujemy do tworzenia i redagowania szkolne gazetki "Newsy JDS". Zapraszamy do lektury!

Gazetka JDS News

Uwielbiamy nowoczesne technologie, ale oprócz tego uczymy się aktywnie również tradycyjnie. Nasza lekcja matematyki!

Oto My klasa 4a JDS w Obornikach!

Jeśli chcesz nas bardziej poznać, zajrzyj na nasz klasowy blog.

Pozdrawiamy!!!

TIK z Klasą

Natalia

Martyna

Bogusia

Emilia

Marysia

Michał

Jakub

Olga

Hania

Nadia

Krzysztof

Jan

Ignacy

Pani Jolanta Majkowska, która będzie naszym opiekunem podczas realizacji działań projektowych. 

Pani Zyta Czechowska, która będzie pomagała nam w realizacji zadań w projekcie. 

W naszej szkole, odwiedził nas Maciej Skrzypiec, nasz kolega, który współpracuje z nami w projekcie "Oto MY". Maciej ma indywidualne nauczanie w domu i jest uczniem SP nr 2 w Obornikach. Podczas długiej, obiadowej przerwy postanowiliśmy się lepiej poznać i zintegrować. Klocki lego okazały się nieocenione. Powstały wspaniałe budowle i nawiązały się nowe przyjaźnie.